search
top

Dobra strona internetowa to dobra reklama

Ze stroną internetową jest jak z biurem. Jeśli przypomina ona nieudolne wysiłki średnio zdolnego projektanta to nie umożliwi nam zdobycia wystarczającej liczby klientów. To jak prezentuje się nasza firma w Internecie świadczy o poziomie oferowanych przez nas usług. Im lepiej wykonana strona tym lepsze pierwsze wrażenie.

Jeśli nie mamy pojęcia o projektowaniu stron to powinniśmy zlecić jej wykonanie fachowcom. Profesjonalny grafik będzie w stanie stworzyć ładną i przejrzystą grafikę, która w dobry sposób przedstawi nasz biznes.

Jeśli natomiast jesteśmy w stanie zrobić ją własnoręcznie to warto pamiętać o paru zasadach. Na początek powinniśmy zaplanować jej układ. Kierujmy się zasadą – im mniej tym lepiej. Strona powinna być schludna i przejrzysta. Bardzo ważne jest aby zadbać o dopasowanie jej do możliwie największej ilości przeglądarek. Pamiętajmy również o tym aby na stronie umieścić logo naszej firmy lub produktu. Czcionka powinna współgrać ze schematem kolorystycznym. Unikajmy gryzących się połączeń i intensywnych kolorów.

Comments are closed.

top