search
top

Jak reklamować się z Google?

Reklama w Internecie odgrywa coraz większą rolę w promowaniu marki lub produktu. Rosnąca liczba użytkowników sprawia, że ten niezwykle atrakcyjny rynek umożliwia pozyskanie rzeszy klientów. Google oferuje niezwykle wiele przydatnych funkcji, które niewielkim kosztem pomogą nam się rozreklamować jeśli tylko posiadamy stronę internetową.

Najważniejszym narzędziem jest Google AdWords. Ten serwis odpowiada za tworzenie reklam związanych z wynikami wyszukiwania. Za każdym razem gdy użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę słowo związane z naszą działalnością to mamy szansę pojawić się w niewielkim okienku z linkami sponsorowanymi. W ten sposób użytkownik ma możliwość zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Drugim programem jest Google AdSense, który pozwala na generowanie zysków z reklam. Umieszczamy wygenerowany przez Google baner na naszej stronie a następnie każdy użytkownik, który na nią trafia ma szansę na zobaczenie reklam związanych z tematyką naszej firmy. Jeśli kliknie na odnośnik to takie działanie generuje dla nas zysk.

Comments are closed.

top