search
top

Tworzymy dobry artykuł reklamowy

Artykuły reklamowe są świetnym sposobem na wygenerowanie ruchu na naszej witrynie. Dobrze napisany artykuł przyciągnie uwagę czytelnika na tyle iż chcąc dowiedzieć się więcej trafi na naszą stronę. Przy jego tworzeniu warto zastosować się do kilku wskazówek, które znacznie podniosą jego atrakcyjność.

W pierwszej kolejności ważny jest tytuł i treść. To one zadecydują o tym czy czytelnik będzie zainteresowany i czy przykujemy jego uwagę. Tytuł powinien być chwytliwy i powinien bezpośrednio nawiązywać do treści. Dobrze byłoby gdyby zawarte w nim było słowo kluczowe. Takie rozwiązanie ułatwi wyszukiwarce odnalezienie tekstu. Treść powinna prezentować wartość merytoryczną. Nikt nie chce czytać bubli bez sensu i składu.

Następnie przechodzimy do sedna czyli reklamy. Tekst powinien zawierać w sobie słowa kluczowe, które stanowią temat całego artykułu. Ich zagęszczenie nie powinno być zbyt duże, ale również powinny się pojawiać co najmniej trzy razy. Na koniec należy pamiętać o tym aby zostawić odnośnik do swojej witryny tak aby czytelnicy mogli sięgnąć po więcej informacji.

Comments are closed.

top